Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Ostatni Dzwonek 2017

28 kwietnia 2017 r. rozbrzmiał Ostatni Dzwonek dla tegorocznych maturzystów. Prowadzące uroczystość: Ewelina Maścianica i Małgorzata Zapaśnik serdecznie przywitały dyrekcję, nauczycieli, rodziców, zaproszonych gości, a przede wszystkim: klasę IV TE z wychowawcą p. A.Chludzińskim, IV THF z wychowawczynią p. A.Kosacz i IV TM z wychowawczynią p, D. Gogalińską.

Uroczystość Ostatniego Dzwonka 2017, for. archiwum szkoły

Historię Ostatniego Dzwonka przedstawiła pani D. Gogalińska. Następnie uczestniczyliśmy w lekcji języka niemieckiego, którą przeprowadziła pani A. Kosacz. Tradycyjnie kronikarze przekazali na ręce dyrektora kroniki klasowe a gospodarze klas odebrali od wychowawców Absolutoria. Klaudia Biernacka z IV THF, w imieniu uczniów klas kończących, podziękowała dyrekcji i nauczycielom za wspólny trud nauki i wychowania. Dyrektor Szkoły p. Marek Chyl skierował do abiturientów ciepłe słowa na pożegnanie i życzył „połamania piór” na egzaminach maturalnych. W dalszej części spotkania wychowawcy klas odczytali wpisy do ksiąg.

Wpisy do Złotej Księgi Absolwentów (średnia ocen powyżej 5,00 i wzorowe zachowanie) otrzymały: L. Modrzejewska, A. Mańkowska, P. Pełka, A. Januszkiewicz z kl. IV TE i P. Pawlak z kl. IV THF.

Wpisy do Księgi Osobowości Artystycznych i Społecznych: M. Lisiecka, A. Mańkowska, L. Modrzejewska, A. Turemka, A. Romanowska, S. Rutkowska kl. IV TE, K. Biernacka, K. Pawłowska, M. Perduta, K. Sobolewska, K. Baraniak, S. Żak kl. IV THF, P. Klukowicz, K. Iwański kl. IV TM.

Wpisy do Księgi Mistrzów Sportu: P. Lawrenc kl. IV TE i K. Stankiewicz kl. IV TM.

Najważniejsze wyróżnienie: „Staszic Rocznika 2017” otrzymała Lidia Modrzejewska z kl. IV TE (średnia ocen z czterech lat nauki 5,19, wzorowe zachowanie oraz wpis do dwóch ksiąg).

Na koniec spotkania w imieniu kl. III A. Sędrowska pożegnała czwartoklasistów, a uczniowie z kl. III TE, TF i THM wręczyli im pamiątkowe podarunki – kubki z logo szkoły. W pracowniach odbyło się spotkanie z wychowawcami i rozdanie świadectw ukończenia szkoły.

M.K.

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim