Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

VIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Turystyce i Hotelarstwie

Naszą szkołę reprezentowała PAULINA PACHULSKA z klasy IV THF. Rywalizacja była duża. W konkursie wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy, Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku, Zespołu Szkół Zawodowych w Giżycku, CKU w Gronowie (koło Torunia), Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Grubnie, Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, Zespołu Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim, Zespołu Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie, Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja w Olsztynie, Zespołu Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce, Zespołu Szkół Rolniczych im. W. Witosa w Ostródzie, Technikum im Gen. J. Hallera w Owidzu z Zespołu Szkół Gospodarczych z Elbląga.

Paulinie zabrakło niewiele do zakwalifikowania się do części praktycznej – finałowej. Organizatorzy przygotowali również wykład poświęcony współczesnemu hotelarstwu. Tym razem nie udało się zdobyć najważniejszych nagród, jednakże upominki rzeczowe i rywalizacja z najlepszymi rekompensują trud przygotowań. 

J. Górecka – nauczyciel przedmiotów zawodowych

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim