Salon Mercedes-Benz czy Escape Room – wycieczka do Olsztyna

30 marca 2017 roku klasa III THM pojechała do Olsztyna. Celem wycieczki była wizyta w salonie samochodowym Mercedes-Benz oraz w Centrum Regeneracji Głowic, a także aktywna zabawa w Escape Room. W salonie Mercedesa uczniowie mieli okazję zobaczyć najnowsze modele samochodów tej marki, wsiąść do auta, zapoznać się z nowinkami i innowacjami motoryzacyjnymi, które oferuje ta firma.

W salonie Mercedes-Benz, fot. Urszula Minkowska

W CRG technicy mechanicy mieli możliwość obejrzeć metody i techniki regeneracji głowic silników spalinowych. Natomiast Escape Room zapewnił nam wiele emocji i niezapomnianych wrażeń podczas zabawy, której celem było szukanie wyjścia z pokoju zagadek w czasie 60 min. Ta aktywna gra dała nam możliwość integracji i współpracy podczas rozwiązania zawikłanych łamigłówek. Wycieczka była udana, już nie możemy doczekać się kolejnej.

Powycieczkowe komentarze uczniów:

„wycieczka bardzo ciekawa, nie spodziewaliśmy się takich emocji, na pewno tam wrócimy”

„wycieczka bardzo fajna i pełna dobrych zabaw, przyjemna integracja z klasą”

„jeszcze raz”

„wycieczka bardzo interesująca, oby więcej takich wycieczek”

„połączenie wiedzy z zabawą, trzeba dodać, że świetnie wypadł zakład CRG”

„wycieczka bardzo udana, polecam wycieczki z p. Minkowską i p. Pękalą”

„podobało mi się, było super, wycieczka bardzo interesująca”

U.M.