Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Igrzyska Przedszkolaka – aktywnie na Orliku

13 września 2016 r. na Orliku przy Zespole Szkół Zawodowych odbyły się Igrzyska Przedszkolaka zorganizowane przez p. Danutę Gogalińską i p. Dorotę Sawicką - animatorki Orlika. W imprezie uczestniczyły dzieci z lidzbarskiego przedszkola „Puchatek”. Trzydziestoosobowa grupa sprawnych, żwawych, uśmiechniętych sześciolatków aktywnie rywalizowała między sobą. Przedszkolaki bardzo ambitnie podchodziły do każdej konkurencji: biegów slalomem, rzutów do celu, strzałów do bramki. Było wesoło i radośnie, ale jak przystało na Igrzyska, duch sportowej rywalizacji unosił się w powietrzu. Na koniec dzieci zostały nagrodzone medalami oraz małym poczęstunkiem.

Igrzyska Przedszkolaka na Orliku ZSZLW, fot. Dorota Sawicka

Organizatorki serdecznie dziękują za wspólną zabawę i wspólną radość z ruchu na świeżym powietrzu. Gorące podziękowania należą się także uczniom IV TM za pomoc przy organizacji spotkania.                               

D. Gogalińska

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim