Igrzyska Przedszkolaka – aktywnie na Orliku

13 września 2016 r. na Orliku przy Zespole Szkół Zawodowych odbyły się Igrzyska Przedszkolaka zorganizowane przez p. Danutę Gogalińską i p. Dorotę Sawicką - animatorki Orlika. W imprezie uczestniczyły dzieci z lidzbarskiego przedszkola „Puchatek”. Trzydziestoosobowa grupa sprawnych, żwawych, uśmiechniętych sześciolatków aktywnie rywalizowała między sobą. Przedszkolaki bardzo ambitnie podchodziły do każdej konkurencji: biegów slalomem, rzutów do celu, strzałów do bramki. Było wesoło i radośnie, ale jak przystało na Igrzyska, duch sportowej rywalizacji unosił się w powietrzu. Na koniec dzieci zostały nagrodzone medalami oraz małym poczęstunkiem.

Igrzyska Przedszkolaka na Orliku ZSZLW, fot. Dorota Sawicka

Organizatorki serdecznie dziękują za wspólną zabawę i wspólną radość z ruchu na świeżym powietrzu. Gorące podziękowania należą się także uczniom IV TM za pomoc przy organizacji spotkania.

D. Gogalińska