Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

Zapaśnicy znowu w natarciu

To już kolejny weekend, podczas którego nas zapaśnicy: Piotr Szczerbik i Paweł Herman z I THM wyjeżdżają z trenerem Arturem Wanginem na zawody. W dniach 8-10 kwietnia 2016 r. wzięli udział w Pucharze Polski Kadetów w Zapasach w Stylu Wolnym w Chęcinach.

Piotrek zdobył w Chęcinach 2. miejsce, fot. Artur Wangin

Startowało 32 zawodników, a nasi szkolni zapaśnicy zajęli wysokie lokaty. Piotrek zdobył 2. miejsce, dostał medal i przenośną ładowarkę – powerbank. Paweł natomiast uplasował się na 8. lokacie. Ten sukces sprawił, że nas zawodnicy zakwalifikowali się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w Lidzbarku Warmińskim 6-8 maja 2016 r. Serdeczne gratulacje dla trenera i jego walecznych podopiecznych!