Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Walentynki pełne atrakcji

14 lutego 2019 r. w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki, czyli Święto Zakochanych. Już od rana członkowie Samorządu Uczniowskiego rozdawali połówki serduszek. Naszym zadaniem było znalezienie drugiej brakującej części. Para, która się odnalazła dostała słodką nagrodę. Na 3 i 4 godzinie lekcyjnej odbyły się apele, które specjalnie z tej okazji przygotowały klasy I TI i II THP oraz Samorząd Uczniowski. W czasie prezentacji zostały przedstawione różne rodzaje zakochanych par i ich sposoby spędzania Walentynek. Po występie uczniowie wzięli udział w konkursach walentynkowych: dopasowanie par z różnych filmów o miłości, ułożenie cytatu z rozsypanych wyrazów. Wszystkim najbardziej podobały się scenki, do których należało ułożyć dialog miłosny.

Walentynki w ZSZ, fot. M. Królikowska

W ciągu całego dnia można było także wysłać „walentynki”, które dostarczała poczta przygotowana przez klasę II THP. A to nie koniec atrakcji – Samorząd Uczniowski przygotował „Ściankę Walentynkową”, na tle której można było się fotografować. Cały ten dzień przebiegł w miłej i pełnej niespodzianek atmosferze.

Samorząd Uczniowski, I TI i II THP

 

Walentynki pełne atrakcji

 

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim