Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

I się zaczęło…

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy bardzo pracowicie. Patrycja Niedzwiedzka i Mariusz Wiśniewski poprowadzili apel inaugurujący rok szkolny 2018/2019. Mieliśmy pierwsze spotkanie, na którym omówiliśmy plan pracy Samorządu Uczniowskiego na bieżący rok. Postanowiliśmy, że będziemy co miesiąc umieszczać na stronie internetowej naszej szkoły relacje z naszych działań. I tak zgodnie z obietnicą informujemy, że we wrześniu zorganizowaliśmy giełdę używanych podręczników szkolnych. Każdy uczeń mógł się sprawdzić w roli sprzedającego i kupującego. Poprowadziliśmy uroczystość ślubowania klas I. Przygotowaliśmy też apel z okazji Dnia Chłopaka, na którym wyłoniliśmy z klas I i II oraz III i IV – Super „Kenów”. Przed nami apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Już się szykujemy.

Samorząd Uczniowski

Pamiętamy

1 listopada Kościół katolicki obchodzi uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to dzień, w którym Kościół modli się za wszystkich świętych, zarówno tych wyniesionych na ołtarze, jak i tych anonimowych. Święto to ma wymiar powszechny, celebruje się je w każdym kościele katolickim na całym świecie.

Dnia 30.11 2018r. członkowie Samorządu Uczniowskiego z opiekunem odwiedzili cmentarz komunalny, aby zapalić znicze na grobach nauczycieli i pracowników szkoły. Uczniowie na znak szacunku i pamięci zapalili znicze na grobach nauczycieli i pracowników szkoły oraz w chwili ciszy i skupienia uczcili ich pamięć.

Samorząd Uczniowski

Wybory do Samorządu –rozstrzygnięte

W listopadzie 2018 odbyły się wybory uzupełniające do Samorządu Uczniowskiego. Głosowanie było tajne. Każdy uczeń mógł oddać jeden głos na osobę kandydującą do rady SU i jeden głos na przewodniczącą SU. W wyniku głosowania przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została – Patrycja Niedzwiedzka (II TE), natomiast wiceprzewodniczącą – Julia Kimont (II TE)

Członkami Rady Samorządu Uczniowskiego zostali:

 1. Mariusz Wiśniewski - kl. II TI
 2. Hubert Hałuszczak - kl. III TFP
 3. Kuba Koniuszewski - kl .III TFP
 4. Michał Łagocki - kl. II THP
 5. Kinga Zakrzewska - kl. II TE
 6. Klaudia Ostolska - kl. II TE
 7. Mariusz Józwik - kl. I TI
 8. Karina Rosłoń - kl. III TFP
 9. Anna Zapaśnik - kl.I TE
 10. 10. Natalia Olszewska - kl. I TE
 11. 11. Karolina Tomaszewska - kl. I TE
 12. 12. Paulina Zwolińska - kl. I TE

Samorząd Uczniowski

Andrzejki

30 listopada 2018 Samorząd Uczniowski zorganizował na długiej przerwie wróżby andrzejkowe.Są one od lat popularne w całej Europie. Św. Andrzej jest patronem miłości oraz zamążpójścia, zatem andrzejki były świetną okazją dla wszystkich uczniów do poznania swojej przyszłości. Wróżby przygotowane przez Samorząd Uczniowski cieszyły się dużym powodzeniem.Członkowie Rady Samorządu Uczniowskiego wróżyli za pomocą szpilek, kolorów, kwiatów, serc z imionami, kubeczków, pod którymi ukryte były określone przedmioty oraz karteczek z zawodami.

Samorząd Uczniowski

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim