Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

„Wszystkiego najlepszego Drogim Chłopakom”

Tegoroczny Dzień Chłopaka obchodziliśmy w naszej szkole 1 października 2018 r. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z panią M. Szewalje-Jasińską przygotował dla męskiej części uczniów mnóstwo atrakcji.

Spotkaliśmy się w auli szkoły, w której czekały na nas prowadzące spotkanie: Patrycja i Julia. W specjalnie przygotowanej scenografii rozegraliśmy kilka konkurencji. Brali w nich udział wyłącznie Panowie, reprezentujący swoje klasy. I tak: dopasowywali kluby piłkarskie do podanych miast, zaplatali warkocze dziewczętom, żonglowali piłką nożną (mistrz- Krzysztof Barchoński z I TI), wiązali twórczo krawaty, dopasowywali symbole samochodów do marek i śpiewali piosenki w autorskich stylizacjach. Konkurencje przebiegały sprawnie (nad punktacją czuwało jury), a śmiechu było przy tym co niemiara. Biorący udział w konkursach Panowie porwali do zabawy żeńską część publiczności. Dziękujemy Chłopakom za dystans do siebie samych i poczucie humoru. Całości dopełniały słodycze, rozdawane przez prowadzące.

SuperKen dla klasy IV THM, fot. M. Królikowska

Ostatecznie w rywalizacji najlepsi okazali się panowie z IV THM oraz II TI. Otrzymali oni złote statuetki przedstawiające SuperKena 2018 oraz dyplomy. Wszyscy w dobrych nastrojach wróciliśmy na lekcje.

(KK)

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim