„Wszystkiego najlepszego Drogim Chłopakom”

Tegoroczny Dzień Chłopaka obchodziliśmy w naszej szkole 1 października 2018 r. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z panią M. Szewalje-Jasińską przygotował dla męskiej części uczniów mnóstwo atrakcji.

Spotkaliśmy się w auli szkoły, w której czekały na nas prowadzące spotkanie: Patrycja i Julia. W specjalnie przygotowanej scenografii rozegraliśmy kilka konkurencji. Brali w nich udział wyłącznie Panowie, reprezentujący swoje klasy. I tak: dopasowywali kluby piłkarskie do podanych miast, zaplatali warkocze dziewczętom, żonglowali piłką nożną (mistrz- Krzysztof Barchoński z I TI), wiązali twórczo krawaty, dopasowywali symbole samochodów do marek i śpiewali piosenki w autorskich stylizacjach. Konkurencje przebiegały sprawnie (nad punktacją czuwało jury), a śmiechu było przy tym co niemiara. Biorący udział w konkursach Panowie porwali do zabawy żeńską część publiczności. Dziękujemy Chłopakom za dystans do siebie samych i poczucie humoru. Całości dopełniały słodycze, rozdawane przez prowadzące.

SuperKen dla klasy IV THM, fot. M. Królikowska

Ostatecznie w rywalizacji najlepsi okazali się panowie z IV THM oraz II TI. Otrzymali oni złote statuetki przedstawiające SuperKena 2018 oraz dyplomy. Wszyscy w dobrych nastrojach wróciliśmy na lekcje.

(KK)