Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Święto Szkoły 2018

30 maja 2018 r. już po raz 11 obchodziliśmy Święto Szkoły. Uroczystość rozpoczęliśmy apelem w auli szkolnej. Po przemówieniu dyrektora szkoły pana Marka Chyla, pani dyrektor Małgorzata Królikowska przedstawiła prezentację o historii naszej szkoły. Kolejnym punktem imprezy było sprawdzenie obecności uczniów i ich szkolnego ubioru.

Następnie wszystkie klasy brały udział w różnych konkursach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski oraz poszczególnych nauczycieli. Na boisku szkolnym odbył się mecz nauczyciele kontra uczniowie z naszej szkoły. Tak jak w poprzednim roku wygrali uczniowie. Nasi nauczyciele muszą się lepiej postarać, by za rok przełamać złą passę. Podczas radosnej rywalizacji każdy mógł się posilić kiełbaskami z grilla i pączkami ufundowanymi przez piekarnię „Etna” w Lidzbarku Warmińskim. A to wszystko dzięki klasie III THM i pani Annie Gudaniec.

Loteria fantowa, fot. archiwum szkoły

Kulminacyjnym punktem naszego Święta Szkoły była loteria fantowa. Każdy uczeń mógł kupić losy za symboliczną złotówkę. W tym roku przygotowano ponad 200 niespodzianek. Główną nagrodą było 100 zł ufundowane przez Samorząd Uczniowski. Oczywiście gratulujemy zwyciężczyni. Dziękujemy też naszym sponsorom, którzy hojnie obdarowali nas nagrodami.

Wszyscy z niecierpliwością czekali na ogłoszenie wyników rywalizacji międzyklasowej.  

A więc:

I miejsce zajęła klasa I THP,

II – klasa I TE,

III miejsce ex aequo klasy: II TE i III THM.

W tym roku nagrody dla zwycięskich klas były bardzo atrakcyjne. Mile spędziliśmy ten dzień, który służył integracji naszej szkolnej społeczności.

Samorząd Uczniowski

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim