Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Święto Szkoły 2017

1 czerwca po raz dziewiąty obchodziliśmy Święto Szkoły. Cała społeczność szkolna zgromadziła się auli. Uroczyście został wprowadzony sztandar i odśpiewaliśmy hymn szkoły, a także obejrzeliśmy prezentacje o historii Zespołu Szkół Zawodowych. Następnie uczniowie przystąpili do zmagań w następujących konkursach: wiedzy o szkole, patronie i historii ZSZ oraz konkurencjach sprawnościowych: worek zawodów, przeciąganie liny, rzut ringiem, rzut piłką pingpongową do celu, skakanka, bieg kelnerski. Najwięcej emocji dostarczyło bicie rekordów szkoły oraz mecz siatkówki nauczyciele kontra uczniowie. Tym razem zwycięstwo odniosła młodzież. Był też tradycyjnie grill i pieczone kiełbaski ufundowane przez Radę Rodziców oraz loteria fantowa (serdeczne dziękujemy darczyńcom: sklepik szkolny Relax,  kawiarnia Pasja, Termy Warmińskie, Pizzeria, sklep sportowy Artan). Dobrej zabawy i zaciętej rywalizacji nie popsuła tego dnia nawet chłodna aura.  Nad całą imprezą czuwał Samorząd Uczniowski z opiekunem panią Urszulą Minkowską. Dziękujemy także wszystkim wychowawcom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowanie świetnej zabawy integrującej całą społeczność szkolną.

Klasa III THM - w rywalizacji między klasami drugie miejsce, fot. U. Minkowska

Wyniki konkursów i zmagań sprawnościowych:

I miejsce – kl. III TE,

II miejsce – kl. III THM,

III miejsce – klasa III TF.

Kolejne lokaty: I w i II TE, II THM, I THI, I TE i I TFP.

M.K.

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim