Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Edukacja i praca w Lidzbarku Warmińskim

12 kwietnia 2017 roku odbyły się IX Targi Pracy i Edukacji pod patronatem Starosty Lidzbarskiego, których organizatorem był Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim. W programie imprezy znalazły się: oferty pracy z kraju i z zagranicy, propozycje szkoleniowe, oferty edukacyjne szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu lidzbarskiego, prezentacja lokalnych przedsiębiorców, pracodawców oraz służb mundurowych, konsultacje indywidualne z doradcami klienta.

Stoisko ZSZ na Targach Pracy, fot. J. Krajewski

Na Targach nie zabrakło oczywiście i naszej młodzieży oraz kadry nauczycielskiej, która przygotowała dla wszystkich gimnazjalistów stoisko z ofertą edukacyjną naszego ZSZ LW. Nasz zespół przedstawił ofertę kierunków na rok szkolny 2017/2018, rozdał wiele ulotek z ofertą Technikum, wyświetliliśmy również film nagrany przez naszą młodzież. Uczennice technikum pokazały swoje umiejętności czesząc piękne fryzury wszystkim chętnym osobom, mechanicy uczyli obsługi tokarki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku dla zainteresowanych naszym stoiskiem. Mamy nadzieję, że Targi pomogły wielu gimnazjalistom w wyborze szkoły ponadgimnazjalnej i wielu z nich wybierze właśnie naszą placówkę.

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim