Oferta kształcenia

• technik mechanik
  • technik usług fryzjerskich,
  • technik informatyk
  • technik pojazdów samochodowych.

Cykl kształcenia w Technikum trwa 4 lata i kończy się egzaminem maturalnym. Zdanie egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe nadaje tytuł technika.

Proponowane języki obce: język angielski, język niemiecki lub język rosyjski.

Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1:

• sprzedawca,
  • ślusarz,
  • cukiernik,
  • elektryk,
  • pozostałe zawody.

Praktyczna nauka zawodu odbywa się w zakładach pracy. Nauka kończy się egzaminem zawodowym organizowanym przez OKE lub Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Język obcy: język angielski.

Zasady rekrutacji:

O przyjęciu do wymienionych szkół ponadgimnazjalnych będzie decydowała suma punktów uzyskanych na egzaminach kompetencji oraz wynikających z przeliczenia punktów za oceny na świadectwie ukończenia gimnazjum z przedmiotów: język polski, matematyka, geografia (lub informatyka) i język obcy oraz za inne osiągnięcia.

Wymagane dokumenty:

W szkole należy złożyć następujące dokumenty:

1. Podanie,
  2. Świadectwo ukończenia gimnazjum i wyniki z testu kompetencji (po zakończeniu nauki),
  3. Dwa zdjęcia,
  4. Zaświadczenie lekarskie potwierdzające warunki zdrowotne do nauki w wybranym zawodzie.

Dokumenty należy składać do 24 czerwca 2019 r.

Istnieje możliwość zakwaterowania w Bursie Międzyszkolnej.

Dodatkowe informacje można uzyskać w kancelarii szkoły od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:30, telefonicznie pod numerami: 89 767 25 59 oraz 89 767 29 65 lub na stronie internetowej: www.zszlw.edu.pl.

Oferta dla absolwentów szkół podstawowych

Technikum Nr 1:

• technik ekonomista, możliwość wyboru specjalności policyjno-prawnej,
  • technik rachunkowości, możliwość wyboru specjalności policyjno-prawnej,
  • technik hotelarstwa,
  • technik mechanik
  • technik usług fryzjerskich,
  • technik informatyk
  • technik pojazdów samochodowych.

Cykl kształcenia w Technikum trwa 5 lata i kończy się egzaminem maturalnym. Zdanie egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe nadaje tytuł technika.

Proponowane języki obce: język angielski, język niemiecki lub język rosyjski.

Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1:

• sprzedawca,
  • ślusarz,
  • cukiernik,
  • elektryk,
  • pozostałe zawody.

Język obcy: język angielski.

Zasady rekrutacji:

Wymagane dokumenty:

W szkole należy złożyć następujące dokumenty:

1. Podanie,
  3. Dwa zdjęcia,

Dokumenty należy składać do 24 czerwca 2019 r.

Istnieje możliwość zakwaterowania w Bursie Międzyszkolnej.