Wygrany konkurs z okazji Dnia Niepodległości – nagroda: wyjście na kręgle

15 listopada 2018 roku nasza klasa, I TI została nagrodzona za swoje starania i miłość do Ojczyzny. Wszyscy wiemy, czym dla nas Polaków jest dzień 11 listopada, czyli Święto Niepodległości, obchodzone corocznie dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku.

Nasza szkoła postarała się, żeby ten dzień był uroczysty i wyjątkowy, a my „informatycy”z I TI wykorzystaliśmy to - wzięliśmy udział w konkursie „100 lat Polski Niepodległej” przygotowanym przez panią Marzenę Pryszlak. I co?…Wygraliśmy. Nasz kolega narysował plakat, który nie miał sobie równych, jeżeli chodzi o kunszt pracy.

Klasa I THI w Termach Warmińskich - nagroda w konkursie patriotycznym, fot. archiwum klasy

W nagrodę otrzymaliśmy wyjście na kręgle. W czwartek (15.11.18) wraz z naszą wychowawczynią udaliśmy się do Term Warmińskich. Była to dla nas super zabawa, tym bardziej, że niektórzy z nas po raz pierwszy mieli okazję zagrać w kręgle, a co najważniejsze, okazało się, że są w tym bardzo dobrzy.

To był naprawdę fajny i mile spędzony czas. Tym samym zachęcam wszystkich do angażowania się w życie szkoły, a przede wszystkim wspólne inicjatywy w klasie, gdyż w ten sposób poznajemy siebie i się integrujemy.

Dawid Kaczyński (I TI)