Jak II THP zrealizowała wygraną w konkursie na „Super klasę”?

Klaudia: „ Przygoda pełna emocji, którą chętnie bym powtórzyła (Panią z Escape roomu serdecznie pozdrawiam!)”.

Michał: „W parku linowym było świetnie, choć trochę denerwowało opóźnianie trasy przez naszych kolegów,… ale dzięki temu było śmiesznie”.

Andrzej: „W parku było świetnie, bo w powietrzu czuć było rywalizację”.

Majkel: „Ciekawe przeżycia i dobre jedzenie w KFC”.

Mateusz: „Wycieczka była git malina!”

Szymon: „Aj… Ta wycieczka…. Więcej czasu spędziłem stojąc na platformie niż przechodząc przeszkody… Oczywiście było fajnie, ale za długo”.

Michał: „Było extra, lot Wojtka bezcenny”.

Julia: „Wycieczkę zaliczam do udanych: piękna pogoda, przerażający Escape room, stresujący park linowy i smaczny Mc Donalds! No i my: zadowoleni i syci”.

Tak o wycieczce do Olsztyna wypowiadają się uczniowie II THP – klasy, która w roku szkolnym 2017/2018 zajęła 2. miejsce w konkursie na Super Klasę organizowanym przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lidzbarku Warmińskim. Otrzymaną nagrodę pieniężną uczniowie postanowili wykorzystać, wraz z wychowawczynią panią Anną Kosacz, na wyjazd do Olsztyna. Zaplanowano: pełną strachu i emocji wizytę w Escape roomie, zmagania z lękiem i słabą kondycją w parku linowym Hardcore, leniwy spacer uliczkami Starego Miasta, nie zawsze zdrowy obiad i mnóstwo zdjęć. Plan wykonano w pełni, a uczniowie wraz z opiekunami bezpiecznie i bez żadnych przeszkód wrócili do Lidzbarka. Po dawce takiej motywacji tylko patrzeć, jak w bieżącym roku szkolnym II THP ponownie powalczy o wysoką lokatę.  Tego serdecznie im życzymy.

K.K.