Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Liryczne dziewczyny – konkurs eko-poetycki

11 maja 2018 r. wzięłyśmy udział w Forum Ekologicznym pod nazwą: „Klimatyczno-ekologiczne dylematy XXI wieku” w Elblągu. Zaproszenie to efekt naszego udziału w wojewódzkim konkursie „Ziemia – planeta życia”. Zadaniem ucznia (lub nauczyciela w kategorii: nauczyciele) było przedstawienie wiersza wyrażającego w sposób artystyczny fascynację Ziemią, a także troskę o nią - szczególnie w kontekście Małej Ojczyzny. Podczas uroczystej gali laureaci i wyróżnieni mieli okazję zaprezentowania swoich prac oraz podyskutowania na temat współczesnych zagrożeń klimatycznych. Był także poczęstunek, mnóstwo zdjęć i wręczenie nagród rzeczowych oraz dyplomów.

K. Kołsut-Boratyn (1. miejsce w kategorii: nauczyciele) oraz Kinga Bonius (wyróżnienie)

Cieszymy się, że doceniono naszą twórczość, a jeśli Wy macie ochotę się z nią zapoznać, to zapraszamy do śledzenia nowości w gablocie przy sali 207, gdyż tam zamieszczamy nasze prace z różnych konkursów: literackich, plastycznych i fotograficznych.

Katarzyna Kołsut-Boratyn i Kinga Bonius (ITHM)

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim