Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Finał szkolnego konkursu informatycznego „Montaż komputera osobistego”

9 marca 2018 odbył się w Technikum Nr 1 finał Szkolnego konkursu informatycznego „Montaż komputera osobistego”. W eliminacjach klasowych, które odbyły się od 16 lutego do 1 marca, wzięło udział 25 uczniów z I TEI oraz II THI. W finale uczestniczyło 6 osób. Zadanie polegało na szybkim i precyzyjnym montażu podzespołów komputera osobistego. Liczyła się każda śrubka. Jako pierwszy zadanie wykonał Daniel Korgol (II THI). Jednak z powodu drobnego błędu zajął on II. miejsce. Bez błędów zadanie wykonał Paweł Szeller (I TEI), który osiągnął drugi czas i zdobył I. miejsce. Dawid Sójka (II THI) z trzecim czasem zajął ex aequo z Danielem II. miejsce. Trzecią lokatę wywalczył Kacper Wojciechowski (I TEI). Zawodnikom kibicowali informatycy z I TEI.

Finał konkursu "monterów" PC, fot. M. Królikowska

Zwycięzcom gratulujemy, a uczestnikom i kibicom dziękujemy za miłą atmosferę w czasie zmagań konkursowych. Zdjęcia oraz film z finału konkursu można obejrzeć na szkolnym FB.

Organizatorzy: Zbigniew Hryniewicz, wsparcie w jury oraz zdjęcia: Małgorzata Królikowska, pomoc techniczna i organizacyjna: informatycy z klasy II THI, film: Błażej Bielik

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim