Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Talenty plastyczne

Bardzo nam miło poinformować, że talent plastyczny naszych uczennic został doceniony. Julia Lewaniewska (I TE) otrzymała główną nagrodę, Nagrodę Starosty Lidzbarskiego, w XXV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moje miasto - moja miejscowość” z motywem przewodnim tegorocznej edycji „Lidzbark Warmiński o zmierzchu i o świcie”. W tym samym konkursie Wiktoria Kozioł (I TI) otrzymała wyróżnienie. W sobotnie przedpołudnie, 30 listopada 2019 r., dziewczęta odebrały dyplomy i nagrody w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury.

XXV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje miasto - moja miejscowość”, fot. K. Kołsut-Boratyn

Na konkurs zgłoszono łącznie 840 prac przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wśród nagrodzonych byli uczniowie z całej Polski: z Krakowa, Reszla, Gdańska. Wszystkie „obrazy” młodych artystów robią duże wrażenie. Nawet nie wiemy, jak pięknie może wyglądać nasze miasto o zmierzchu i o świcie!

 Wiktoria i Julia z zainteresowaniem obejrzały wystawę prac konkursowych, szukając inspiracji do własnej twórczości. Julia – laureatka konkursu, udzieliła krótkiego wywiadu olsztyńskiej telewizji „Kopernik”, opowiadając o swojej artystycznej pasji.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy i cieszymy się z ich sukcesu.

(KK)

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim