Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Popularyzacja wiedzy o etosie polskiej policji

Pod koniec lutego 2019 r. Biuro Historii i Tradycji Komendy Głównej Policji ogłosiło ogólnopolski konkurs w ramach obchodów 100. rocznicy powołania Policji Państwowej, skierowany m.in. do uczniów klas mundurowych. Dwoje uczniów naszej szkoły wzięło w nim udział: Diana Rosłoń (II TE) w kategorii literackiej, a Mikołaj Kuhn (I TE) plastycznej. Mimo tego, iż nie udało nam się zakwalifikować do etapu centralnego, to od Naczelnika Wydziału Komunikacji Społecznej KWP w Olsztynie otrzymaliśmy podziękowanie, upominki firmowe (kubki, długopisy) oraz gadżety związane z udzielaniem pierwszej pomocy.

Uczestnicy konkursu: Diana i Mikołaj, autor zdjęcia: K. Kołsut-Boratyn

Konkursową pracę Diany pt: „Moja droga do munduru” można przeczytać poniżej. Mamy nadzieję, że przyszłym uczniom naszej szkoły, którzy jeszcze zastanawiają się nad wyborem klasy o profilu policyjno-prawnym, praca pomoże podjąć decyzję na „tak”. Serdeczne podziękowania dla Diany i Mikołaja za kreatywność i chęć sprawdzenia swoich możliwości.

Opiekun uczniów – K.K.

Praca konkursowa Diany Rosłoń (PDF)

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim