„Wiem na bank”

Dnia 26 marca 2019 r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu odbyła się IX edycja konkursu „Wiem na bank”, w którym brałam udział. Razem z opiekunem Panią Grażyną Brzozowską pojechałyśmy do wyżej wspomnianej szkoły, gdzie zostałyśmy bardzo miło powitane. Po wprowadzeniu odbył się test, który sprawdzał wiedzę z zakresu wielu dziedzin takich jak bankowość czy przedsiębiorczość.

Konkursu „Wiem na bank”, fot. archiwum szkoły

Podczas oczekiwania na wyniki można było spróbować różnych słodkości, a także posłuchać wykładu o zagadnieniach związanych z konkursem. Kolejnym punktem był konkurs Kahoot oraz wystąpienie studentów Politechniki Gdańskiej, którzy zdradzili nam kilka tajemnic z życia studenckiego. Następnie ogłoszono zwycięzców i rozdano atrakcyjne nagrody za 7 pierwszych miejsc. Udało mi się zająć 5 miejsce, dzięki czemu również zostałam nagrodzona. Konkurs był dobrze zorganizowany, a atmosfera bardzo przyjazna. Wszyscy zostaliśmy zaproszeni do ponownego udziału za rok.

Katarzyna Majewska III TE