Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Długa przerwa przy jesiennej herbatce…

Takiej przyjemności doznali w środę pracownicy i nauczyciele naszej szkoły, którzy zostali zaproszeni przez grupę hotelarzy z klasy III THM do swojej pracowni na chwilę jesiennej zadumy przy filiżance herbaty.  Zastaliśmy pięknie przystrojone stoły, czekała na nas przepyszna szarlotka oraz, co najważniejsze, przyrządzana przy nas  jesienna rozgrzewająca herbata z nutami imbiru, cynamonu i goździków otulona pierzynką z cytryny w towarzystwie soku malinowego. Prawdziwa poezja smaków!

Jesienna herbatka u hotelarzy, fot. Nicola Turos

Dziewczęta wzorowo wypełniły rolę kelnerek i gospodyń tego miłego poczęstunku. Bardzo nam miło, że można się uczyć w tak przyjemnych okolicznościach i czerpać radość z wykonywanej pracy. Dziękujemy i czekamy na „zimową propozycję smaków”.

K.K.

Hotelarki z III THM, fot. Nicola Turos

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim