Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Hotelarze podpatrują pracę w Termach Warmińskich

13 maja 2016 r. klasa III THF wraz z opiekunem Panią Jolantą Górecką wybrała się na wycieczkę do Term Warmińskich.

Nasza wizyta rozpoczęła się od zwiedzenia baru oraz kręgielni. Mogliśmy obejrzeć sprzęty używane do przygotowywania napoi zimnych i gorących, mieliśmy także możliwość własnoręcznego sprawdzenia, jak one działają i do czego służą. Nasz przewodnik - pracownica term, przedstawiła również kilka ciekawostek na temat wydarzeń odbywających się w wyżej wymienionym klubie. Jedną z atrakcji tego miejsca jest cotygodniowe karaoke, które przyciąga mnóstwo gości.

Nowoczesny design Term Warmińskich, fot. Klaudia Biernacka

Następnie przeszliśmy do części basenowej, zapoznaliśmy się z pracą ratowników, a także obejrzeliśmy sprzęty czyszczące, które używane są do utrzymania najwyższych standardów jakości usług.

Jednym z ciekawszych punktów wycieczki była wizyta w części mieszkalnej term, która podzielona jest na wioskę górną oraz dolną ze względu na brak nadania kategoryzacji. Zachwyciła nas atrakcyjność pokoi i apartamentów, które przyciągają przestrzennością oraz gustownym umeblowaniem. Wszystkie posiadają karty- klucze, które są wygodne w użyciu oraz doskonale sprawdzają się jako rozwiązanie proekologiczne, gdyż służą również do włączania światła.

 

Ostatnim punktem naszej eskapady było obejrzenie terenu na zewnątrz, gdzie znajdują się korty i boiska dla aktywnych gości oraz wyodrębnione miejsce na grill. Doskonale przystosowany teren sprawia, że można tam miło spędzić czas w szerokim gronie.

Wizyta w Termach Warmińskich zrobiła na nas duże wrażenie, zweryfikowała nasze myślenie o zawodzie hotelarza (na korzyść) i mamy nadzieję na powtórkę.

Paulina Pawlak III THF

 

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim