Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Podróże hotelarzy

W dniach 04. – 06.12. 2015 roku 10 członków Koła Hotelarskiego wraz z opiekunem p. Jolantą Lesiak udało się na wycieczkę do stolicy, by odwiedzić hotele o najwyższej kategorii i porównać je z obiektami hotelarskimi znajdującymi się na terenie Lidzbarka Warmińskiego.

Pierwszym odwiedzonym przez nas obiektem był 5* Hotel Sofitel Victoria położony w Centrum Warszawy nieopodal Grobu Nieznanego Żołnierza, kolejnym 4* Hotel Nowotel położony blisko Dworca Centralnego, natomiast ostatnim The Westin Hotel. Hotel – hotel biznesowy.

Po dawce wiedzy zawodowej udaliśmy się na drobne zakupy do Galerii Wileńskiej oraz Złotych Tarasów.

Podróż hotelarzy do Warszawy, fot. archiwum szkoły

W czasie wizyty w Warszawie mięliśmy okazję przyglądać się otwarciu Uroczystości Mikołajkowo- Świątecznych. Mogliśmy nacieszyć nasze oczy włączonymi iluminacjami przez Panią Prezydent Warszawy i Mikołaja.

W drodze powrotnej do Hostelu natknęliśmy się na ekipę TVP Info, dla której udzieliliśmy krótkiego wywiadu. Wspomnienia są tym bardziej ekscytujące, gdyż wiemy, że byliśmy przez krótki moment w Telewizji Ogólnopolskiej.

Po tak bogatym w wydarzenia weekendzie wróciliśmy wszyscy zmęczeni, ale bardzo radośni i bogatsi o nowe doświadczenia.

A. Orzeł, kl. IV

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim