Dzień kobiet w I TE

4 marca 2016 r. w naszej klasie obchodziliśmy Dzień Kobiet. Chłopcy z tej okazji złożyli nam życzenia i przygotowali atrakcje.

Na początku zostałyśmy sprawdzone przez chłopaków, ile o nich wiemy. Dostałyśmy karty pracy, na których każda z nas musiała odpowiedzieć na pytania z różnych dziedzin. Była to pewnego rodzaju odpowiedź na nasz test wiedzy o nich. Po uzupełnieniu kart „komisja ” zaczęła je sprawdzać.

Dzień kobiet w klasie I TE, fot. archiwum szkoły

Przez ten czas dziewczyny zaczęły się kolejną konkurencję, a było to jedzenie na czas ciastek. Niby nic trudnego, ale gdy nie można użyć rąk, a na ciastku znajduje się bita śmietana przysparza to niejednego problemu. Bo jak to szybko zjeść i się nie ubrudzić?

Tą konkurencję wygrała Patrycja Plucińska i otrzymała nagrodę w postaci serduszkowego lizaka.

Kolejną grą było siłowanie się na rękę. Chłopcy poinstruowali nas i zaczęła się rywalizacja.

Najsilniejszą dziewczyną okazała się Diana Sartanowicz. A każda z dziewczyn dostała nagrodę pocieszenia czyli „przytulas” od Dawida Toruńskiego.

Następnie było ogłoszenie wyników testu. Największą wiedzę o mężczyznach posiadała Małgorzata, drugie miejsce zajęła Diana Sartanowicz, a ostatnie Marta.

Ostatni punkt dnia zależał od dziewczyn, ponieważ chłopcy dali nam wolną rękę. Pozwolili nam wymyślić jedno zadanie dla nich. Nasi przystojni koledzy musieli wykazać się talentem tanecznym, naśladując ruchy taneczne z gry Just Dance.

Dzień kobiet w klasie I TE, fot. archiwum szkoły