Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Byliśmy na kręglach! – integracja uczniów I THM

Mimo, że minęło pół roku odkąd jesteśmy uczniami jednej klasy, nadal uważamy, że każda okazja jest dobra do tego, aby zacieśniać nasze więzy w warunkach pozaszkolnych, a przy okazji nauczyć się czegoś nowego. Podobnego zdania jest nasza wychowawczyni – pani Anna Gudaniec, która 2 marca zorganizowała nam wyjście do Term Warmińskich na kręgle.

Integracja w Termach, fot. Zuzanna Grigas

Zabawa była przednia i nawet przerodziła się w rywalizację, gdy poczuliśmy się pewnej na torze. Mistrzem gry w kręgle okazał się Szymon Kurmin, ale sprytu i zręczności nie brakowało nikomu. Po emocjonującej grze udaliśmy się smaczny posiłek, a potem wróciliśmy do szkoły, bo jeszcze mieliśmy matematykę i polski. Cieszymy się, że mieliśmy okazję przekonać się jak funkcjonują termy oraz zapoznać się ofertą obiektu.

Integracja była bardzo udana i mamy nadzieję, że uda nam się to kiedyś powtórzyć.

Uczniowie I THM

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim