Byliśmy na kręglach! – integracja uczniów I THM

Mimo, że minęło pół roku odkąd jesteśmy uczniami jednej klasy, nadal uważamy, że każda okazja jest dobra do tego, aby zacieśniać nasze więzy w warunkach pozaszkolnych, a przy okazji nauczyć się czegoś nowego. Podobnego zdania jest nasza wychowawczyni – pani Anna Gudaniec, która 2 marca zorganizowała nam wyjście do Term Warmińskich na kręgle.

Integracja w Termach, fot. Zuzanna Grigas

Zabawa była przednia i nawet przerodziła się w rywalizację, gdy poczuliśmy się pewnej na torze. Mistrzem gry w kręgle okazał się Szymon Kurmin, ale sprytu i zręczności nie brakowało nikomu. Po emocjonującej grze udaliśmy się smaczny posiłek, a potem wróciliśmy do szkoły, bo jeszcze mieliśmy matematykę i polski. Cieszymy się, że mieliśmy okazję przekonać się jak funkcjonują termy oraz zapoznać się ofertą obiektu.

Integracja była bardzo udana i mamy nadzieję, że uda nam się to kiedyś powtórzyć.

Uczniowie I THM