Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Wizyta Pawła Woickiego w naszej szkole

21.12.2015 roku na zaproszenie uczniów i wychowawcy klasy IV TE – pani Jolanty Lesiak odwiedził nas siatkarz, były reprezentant Polski i obecny rozgrywający Indykpolu AZS UWM Olsztyn Paweł Woicki.

Paweł Woicki z siatkarzami z ZSZ, fot. archiwum szkoły

Gościa w imieniu zebranych oficjalnie przywitał dyrektor szkoły. Wizyta rozpoczęła się w szkolnej auli, gdzie uczniowie i pracownicy szkoły mieli możliwość rozmowy z gościem. Wśród licznych pytań kierowanych przez słuchaczy do siatkarza najczęściej zadawane były te związane z początkami jego kariery oraz z doświadczeniami z największych turniejów sportowych. Po części oficjalnej grupa młodzieży uczestniczyła wspólnie z gościem w treningu prowadzonym przez panią Danutę Gogalińską. Uczniowie otrzymali kilka cennych rad w zakresie gry i zachowania się na boisku podczas meczu.

Mimo kapryśnej pogody, ośmioosobowa grupa uczniów wraz z gościem wybrała się na wspólny spacer po najbardziej urokliwych miejscach naszego miasta. Pan Paweł był zaskoczony urokiem naszego grodu i inwestycjami, jakie tu powstały. Szczególne wrażenie wywarł na nim „Hotel Krasicki” oraz odrestaurowana „Oranżeria Kultury”. Wycieczka okazała się trafioną formą spędzenia czasu. Pełni wrażeń i zadowoleni z przebywania w towarzystwie byłego reprezentanta Polski wróciliśmy do szkoły.

Uczniowie wręczyli gościowi mały upominek oraz pożegnali serdecznie życząc szczęśliwej drogi powrotnej do Olsztyna oraz zdrowia i wielu sukcesów w 2016 roku. Młodzież umówiła się też z zawodnikiem Indykpolu na najbliższe spotkanie w olsztyńskiej Uranii.

M. Piłat i M. Pachulska (IV TE)

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim