• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62

Koło Absolwentów

IX Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych - 9 czerwca 2018

Program:

9:00 – Msza św. w kościele p.w. św. Piotra i Pawła w Lidzbarku Warmińskim.

10:00 – 10:30 – Odbiór identyfikatora i biuletynu.

10:30 – Uroczysty apel (aula szkolna, II piętro).

Spotkanie absolwentów z wychowawcami i nauczycielami.

Zwiedzanie wystaw i pracowni szkolnych.

19:00-3:00 – Bankiet w Termach Warmińskich, ul. Kąpielowa 1.

Serdecznie zapraszamy Absolwentów do udziału w planowanym Zjeździe.

Proponujemy następujące opcje do wyboru:

1. Apel
  2. Wydawnictwo, identyfikator, przerwa kawowa – 50 zł,
  3. Bankiet - 160 zł (od osoby), w cenę nie jest wliczony alkohol.

Wpłat należy dokonać na konto: 61 2030 0045 1110 0000 0406 2240 do 30.03.2018 r.,

tytuł przelewu: Zjazd Absolwentów, nazwisko i imię, rok ukończenia szkoły.

Wpłata stanowi ostateczne potwierdzenie udziału w wariancie 2 i 3, wariancie 2 lub 3.

Wypełnioną deklarację uczestnictwa w IX Zjedzie Absolwentów (wskazać wybrany wariant) należy przesłać:

1. Drogą mailową (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub
  2. Pocztą na adres: Zespół Szkół Zawodowych ul. Orła Białego 5, 11-100 Lidzbark Warmiński.

Do pobrania:

Deklaracja uczestnictwa: (Word) (PDF)

Wspomnienia Absolwentów ZSZ

Szanowni Absolwenci,

Zbliżający się Zjazd jest okazją do wielu wspomnień. Miło by było, gdybyście zechcieli się z nami nimi podzielić. Zapraszamy, zatem do napisania kilku słów o swoich latach szkolnych. Prosimy o nadsyłanie tekstów do końca kwietnia 2018 na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem Zjazd Absolwentów 2018.

Zapraszamy na IX Zjazd Absolwentów

Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim zaprasza 9 czerwca 2018 r. na IX Zjazd Absolwentów:

• Liceum Ekonomicznego,
  • Liceum Handlowego,
  • Liceum Zawodowego,
  • Liceum Ogólnokształcącego,
  • Liceum Profilowanego,
  • Technikum:

- technik ekonomista,
            - technik hotelarstwa,
            - technik mechanik,
            - technik usług fryzjerskich,

• Technikum Wieczorowego dla Dorosłych,
  • Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

VIII Zjazd Absolwentów

VIII Zjazd Absolwentów Liceum Ekonomicznego, Liceum Handlowego, Liceum Zawodowego i Technikum w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica odbędzie się 22 czerwca 2013.

Informacje dotyczące VIII Zjazdu Absolwentów można uzyskać pod nr telefonu 89 767 25 59.

Do pobrania:

• deklaracja uczestnictwa: (Word) (PDF),
  • wzór wypełnienia przekazu z numerem konta: (PNG) (GIF)*

* W tytule przelewu musi znaleźć się dopisek "VIII Zjazd Absolwentów".

Wszystkich Absolwentów naszej szkoły zapraszamy serdecznie do udziału w planowanym Zjeździe.

Koszty udziału w Zjeździe Absolwentów:

• koszt organizacyjny - 50 zł (wpłacają wszyscy uczestnicy zjazdu),
  • koszt bankietu - 110 zł (od osoby),
  • koszt noclegu - 40 zł (od osoby),
  • koszt śniadania w niedzielę - 16 zł (od osoby - wpłacane osobiście podczas rejestracji w hotelu).

Komitet Organizacyjny.

Wspomnienia o szkole

Zarząd Koła Absolwentów informuje, że w związku ze zbliżającym się VII Zjazdem Absolwentów istnieje możliwość opublikowania wspomnień o szkole. Państwa wspomnienia mogą zostać zamieszczone w specjalnym biuletynie okolicznościowym, przygotowywanym z okazji zjazdu. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Zarządem VII Zjazdu Absolwentów. Gotowe teksty powinny być nadesłane najpóźniej do 30 marca 2008.

Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły lub pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Podkategorie