Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Nowości wydawnicze 2018 – wizyta w Oranżerii

13 lutego wybraliśmy się z naszą wychowawczynią do Oranżerii Kultury, aby zapoznać się z nowościami książkowymi, o które wzbogaciła się w 2018 roku działająca w Oranżerii Kultury biblioteka. Na miejscu zastaliśmy piękny, duży stół z mnóstwem nowych książek pięknie wydanych, ślicznie ilustrowanych, w twardych oprawach. Wśród „Nabytków 2018” każdy znalazł coś dla siebie. Były książki podróżnicze, dokumenty, reportaże, powieści, zbiory poezji, bajki dla dzieci i inne. W minionym roku księgozbiór biblioteki wzbogacił się o blisko 500 nowych pozycji. Z pewnością jest, w czym wybierać.

 

I THP z wizytą w Oranżerii, fot. K. Kołsut-Boratyn 

Mieliśmy także do wykonania zadanie, które polegało na dopasowaniu książek do określonego kryterium i uzasadnieniu swojego wyboru. Panie prowadzące pochwaliły nas i powiedziały, że sprostaliśmy wyzwaniu. Zapraszały nas także serdecznie do częstszych odwiedzić oraz do uczestniczenia w różnych uroczystościach, jakie odbywają się w Oranżerii.

Bardzo miło spędziliśmy czas. Z pewnością warto wziąć w dłoń, zamiast telefonu, ciekawą i mądrą lekturę, bo książki to świetne towarzystwo.

Uczniowie I THP

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim