Podsumowanie I półrocza 2018/2019

17 stycznia 2019 r. podsumowaliśmy pięć miesięcy nauki. Apel rozpoczął pan dyrektor Marek Chyl, który życzył uczniom bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych, a maturzystom udanej zabawy studniówkowej. Członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali prezentację najważniejszych wydarzeń i uroczystości szkolnych oraz osiągnięć uczniów. Z-ca dyr. pani Małgorzata Królikowska podsumowała I okres nauki, odczytała listę uczniów ze 100 % frekwencją (16 osób), najwyższymi średnimi ocen 4,75 i powyżej (18 uczniów) oraz z wzorowym zachowaniem (59 uczniów). Najwyższą frekwencję w szkole uzyskała kl. I TI, a średnią ocen kl. I TI i III TE. Organizatorzy konkursów wręczyli nagrody.

Klasa I TI - najlepsza frekwencja w szkole i najwyższa średnia ocen (razem z klasą III TE), fot. archiwum szkoły

Laureaci konkursów przedmiotowych:

XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – etap szkolny

I miejsce - J. Dobrowolska kl. II THP

II miejsce - D. Rosłoń kl. II TE

Konkurs Wiedzy o Sejmie

I miejsce - K. Majewska kl. III TE

Konkurs „Najładniejszy stroik bożonarodzeniowy”

I miejsce - kl. I THP, III THI, III TFP, IV THM

Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy” – etap szkolny

I miejsce - M. Pisowłocka kl. III TFP

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej – etap szkolny

I miejsce - K. Majewska kl. III TE

II miejsce - D. Szczuczyńska kl. III TE

III miejsce – K. Karbanik kl. III TE

Konkurs „Najlepszy uczeń w zawodzie mechanik”

I miejsce – D. Kowalczyk kl. IV THM

II miejsce – R. Majek kl. IV THM

III miejsce – P. Sczerbik kl. IV THM

Gratulujemy laureatom i wszystkim wyróżnionym.

M.K.