Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Słodkie Mikołajki

6 grudnia tradycji stało się zadość, bowiem Mikołaj odwiedził naszą szkołę. Właściwie to dwóch Mikołajów, trzy Śnieżynki i dwie Reniferki (uczniowie I THP i I w). Świąteczna drużyna wędrowała po klasach i zadawała intrygujące pytania-zagadki. Jeśli uczniowie poprawnie odpowiedzieli, a do tego byli grzeczni przez cały rok, mogli liczyć na słodkości z mikołajowych zapasów.

Mikołaj i jego drużyna, fot. archiwum szkoły

Na długiej przerwie rozstrzygnięty został konkurs na „Najpiękniejsza ozdobę choinkową”. Wykonała je młodzież z dziewięciu klas: I TE, I w, I TI, II TE, II THP, III TFP, III TE, IVTHM i III w. Wszystkie ozdoby były przepiękne, bardzo pomysłowe, starannie wykonane i nastrojowe. Jury miało duży kłopot i najchętniej wszystkich by nagrodziło. Ostatecznie 1. miejsce przyznano ażurowej bombce autorstwa IVTHM, a wyróżnienia otrzymały cekinowe i mieniące się kolorami bombki III TE i III w. Serdecznie gratulujemy autorom wszystkich prac, bo to naprawdę wybitne rękodzieła.

Tego dnia można było również zrobić wspólne zdjęcie z Mikołajem, pośpiewać  piosenki (w takt świątecznej muzyki z radiowęzła) oraz otrzymać cukierki. Było miło i radośnie, a Mikołaj zapowiedział, że na pewno powróci za rok.

Organizatorzy: uczniowie I THP i I w wraz z wychowawcami

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim