Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Ślubowanie i otrzęsiny klas I

Tegoroczne otrzęsiny czterech klas pierwszych Zespołu Szkół Zawodowych odbyły się 28 września 2018 r. w auli szkolnej i upłynęły pod znakiem świetnej zabawy. Uroczystość rozpoczęła część oficjalna, podczas której wprowadzono sztandar szkoły oraz odśpiewano hymny: narodowy i szkolny. Następnie pan dyrektor, Marek Chyl, skierował do pierwszoklasistów kilka ciepłych słów życząc sukcesów, powodzenia i przyjaźni w murach nowej szkoły. W odpowiedzi, pierwszacy, ślubowali uroczyście, być godnymi szkoły uczniami. Głos zabrali także goście, m.in. wicestarosta Jarosław Kogut, który pogratulował uczniom wyboru szkoły i życzył wszelkiej pomyślności. Młodzież z Branżowej Szkoły I stopnia pasowana była na uczniów szablą Jana Kilińskiego przez Zbigniewa Jasińskiego – Starszego Lidzbarskiego Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości.

Ślubowanie klas pierwszych, fot. M. Królikowska

Część artystyczna uroczystości, którą przygotowali uczniowie II TI wraz z wychowawczynią D. Gogalińską, wprowadziła elementy zabawy i rywalizacji. Wszyscy braliśmy udział w show pod nazwą „Mam talent”. Pierwszacy mogli zaprezentować swoje zdolności w licznych konkurencjach: logo klasy, prezentacja klasy, reklama wylosowanego produktu, kalambury taneczne, umiejętności sportowe, muzyczne (karaoke). Okazało się, że wiele ukrytych talentów drzemie w duszach naszych pierwszoklasistów. Ostatecznie, po zaciętej rywalizacji, zwyciężyła klasa ITE wraz z wychowawczynią panią Agnieszką Hanusz. Serdecznie gratulujemy i czekamy na ich wersję otrzęsin w przyszłym roku. Spotkanie zakończyło wręczenie dyplomów oraz pamiątkowe zdjęcia klas.

(KK)

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim