Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Koniec roku szkolnego. Słonecznych wakacji

22 czerwca 2018 r. uczniowie uczestniczyli w apelu kończącym rok szkolny 2017/2018. Dla klasy III w było to również zakończenie nauki w Zasadniczej Szkole Zawodowej. Obecni na apelu pracodawcy nagrodzili następujących absolwentów: pan M. Kalinowski docenił A. Adamczuka, a pani I. Ogulewicz W. Tarasewicz. Kierownik szkolenia praktycznego pan Z.Hołowienko w imieniu pani Z. Rabcewicz, pana M. Hermanowicza i G. Sobolewskiego przekazał nagrody K. Szawłowskiej W. Monigiało i P. Metryce. Na pożegnanie odbył się mini koncert szkolnego zespołu In Our Power pod kierownictwem pani Anny Bielewicz.

W dalszej części spotkania pan dyrektor, zaproszeni goście: Starosta Powiatu Lidzbarskiego pan Jan Harhaj, Komendant Powiatowy Policji pan Piotr Koszczał, Komendant Powiatowy PSP pan Rafał Szymukowicz, dyrektor Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości pan Stanisław Rynkiewicz i wychowawcy wręczyli nagrody oraz listy gratulacyjne uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki (promocja z wyróżnieniem):

klasa III TE: Małgorzata Zapaśnik, Ewelina Maścianica,

klasa III THM: Justyna Czerwonka,

klasa II TE: Katarzyna Majewska, Karolina Rakowska, Klaudia Karbanik, Emilia Kolesar, Weronika Konwicka, Wiktoria Madej, Karolina Biernacka, Dominika Szczuczyńska, Zuzanna Klepacka, Patrycja Krynicka, Laura Kuźniewska, Sandra Scharmach,

klasa II TFP: Karina Rosłoń, Angelika Sosnowska,

klasa II THI: Dawid Sójka,

klasa I TE: Sylwia Dobiesz, Diana Rosłoń, Kinga Zakrzewska,

klasa I TEI: Dawid Wojda,

klasa I THP: Michalina Pawlak.

Uczniowie wyróżnieni za wzorową frekwencję: Sylwia Dobiesz (I TE), Igor Potoczny (I TE), Paweł Szeller (I TEI), Dawid Wojda (I TEI), Artur Lewandowski (I TEI), Julia Dobrowolska (I THP), Artur Adams (II TE).

Na zakończenie uroczystości powspominaliśmy mijający rok. Samorząd Uczniowski przygotował prezentację, przedstawiającą najważniejsze wydarzenia 2017/2018. Życzymy udanego, bezpiecznego wypoczynku, słonecznej pogody i do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

M. K.

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim