Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Expo Mazury HORECA 2018

MAZURY HoReCa to doskonała okazja do obejrzenia w jednym miejscu i czasie oferty produktowej i usługowej branży hotelarsko-gastronomicznej. To cykle spotkań z właścicielami hoteli, restauracji, punktów gastronomicznych, cukierni i piekarni, dyrektorami hoteli, dyrektorami technicznymi obiektów, kierownikami działów oraz szefami kuchni.

Expo Mazury HORECA 2018, fot. uczestnicy wycieczki

Aby uczestniczyć w tym wydarzeniu, pani Jolanta Górecka zorganizowała hotelarzom 17 kwietnia 2018 wyjazd do Ostródy. Miasto położone jest nad Jeziorem Drwęckim, więc postanowiliśmy na chwilę zatrzymać się przy molo. Pomimo zimna i zachmurzenia raźno przeszliśmy promenadą wzdłuż jeziora. Po krótkim spacerze chętnie wróciliśmy do autokaru i po kilku minutach byliśmy już przed centrum wystawowym.

 

Trzy godziny zwiedzania minęły bardzo szybko. Obejrzeliśmy prezentacje produktów i usług hotelarskich, pokazy i konkursy kulinarne, spróbowaliśmy niecodziennych potraw i smakołyków. Uczestniczyliśmy w konferencji z panią Moniką Ignaciuk i panem Dawidem Łagowskim z Klubu Szefów Kuchni. Oglądaliśmy pokaz przygotowania polędwiczek prowadzony specjalnie dla nas przez pana Marcina Leszczeńskiego. Oczywiście mogliśmy spróbować tego niecodziennego dania. Niektórzy mieli szczęście i zdobyli zdjęcia z fachowcami najwyższej klasy w branży kulinarnej: z Pawłem Okrasą czy Kurtem Schellerem. Krótko podsumowując: interesujące stoiska, miła atmosfera, ciekawe rozmowy z fachowcami z branży, młodzież zadowolona, impreza udana.

B.S.

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim