Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Europejska Noc bez Wypadków

Dnia 21.10.2017 r. w Terma Club w Lidzbarku Warmińskim odbyła się XIV edycja kampanii „Noc Bez Wypadków”. Tegoroczna akcja odbywała się pod hasłem: „Udowodnij znajomym, że możesz ich bezpiecznie zawieźć do domu”. W całej Europie w pubach i klubach ponad 150 wolontariuszy namawiało kierowców bawiących się, aby wykazali się odpowiedzialnością i nie spożywali alkoholu oraz bezpiecznie odwieźli swoich znajomych do domu. Wszyscy kierowcy, którzy przyłączyli się do akcji założyli niebieską opaskę. Była to deklaracja, że te osoby nie będą piły alkoholu.

Warto się upewnić, czy jest się bezpiecznym, fot. uczestnicy akcji

W momencie opuszczenia klubu osoby z opaskami miały możliwość przebadania się alkomatem. Kierowcy z wynikiem 0,00 promila zostali nagrodzeni upominkami (koszulka, alkotest, breloczek). Po raz kolejny pod opieką Pani Anny Bielewicz w akcji uczestniczyły wolontariuszki z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim w składzie: Zuzanna Grigas, Natalia Wojtkielewicz, Andżelika Święcicka, Katarzyna Górska, Małgorzata Wardal. Dzięki współpracy z Fundacją Krzysztofa Hołowczyca „Bezpieczny Kierowca” nasza młodzież mogła wziąć udział w tak szczytnym wydarzeniu.

Małgorzata Wardal i Natalia Wojtkielewicz (III THM)

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim