Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

"Showbiz - Show Us Your Business"

12-13 czerwca 2019 r. były to dla nas dni z projektem "Showbiz - Show Us Your Business". Pierwszego dnia mogłyśmy dokończyć opracowanie naszego pomysłu na biznes. Pojawiali się mentorzy, którzy mieli za zadanie pomóc nam jak najlepiej zaprezentować go przed jury. Wspólny obiad, warsztaty o tym, jak dobrze wykonać prezentację i wreszcie po długim dniu zasłużony odpoczynek w hotelu. 13 czerwca- dzień finałowy. Ostatnie poprawki, tak by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Kiedy przyszedł czas na prezentacje, pomysłów było mnóstwo i były bardzo zróżnicowane. Po prawie 2 godzinach przedstawiania pomysłów jury udało się na obrady. Wygrał pomysł na agroturystykę z alpakami i alpakoterapią. Cieszymy się, że mogłyśmy poznać tylu wspaniałych ludzi i tak ciekawe pomysły na swój biznes.

Klaudia Karbanik

W projekcie brały udział uczennice klasy III TE: Klaudia Karbanik, Emilia Kolesar, Bernadeta Michalak, Klaudia Szczerbik. Wykazały się one pomysłowością i pracowitością oraz umiejętnością pracy w grupie. Dziękuję za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły w tym przedsięwzięciu. Zdobyta wiedza i umiejętności pomogą Wam w przyszłości w tworzeniu własnej działalności gospodarczej oraz w trudnej sztuce prezentacji swoich pomysłów.

Grażyna Brzozowska

 

 

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim