Ostatni Dzwonek 2019

21 maja 2019 r. rozbrzmiał Ostatni Dzwonek dla tegorocznych maturzystów. Prowadzący uroczystość: Patrycja Niedzwiedzka i Michał Łagocki serdecznie przywitali dyrekcję, nauczycieli, rodziców, zaproszonych gości, a przede wszystkim: klasę IV TE
z wychowawczynią p. G. Brzozowską i IV THM z wychowawczynią p. A. Gudaniec.

Historię Ostatniego Dzwonka przedstawiła pani G. Brzozowska. Następnie uczestniczyliśmy
w lekcji na temat stresu, którą przeprowadziła pani A. Gudaniec. Tradycyjnie kronikarze przekazali na ręce dyrektora kroniki klasowe, a gospodarze klas odebrali od wychowawców Absolutoria. Małgorzata Zapaśnik z IV TE, w imieniu uczniów klas kończących, podziękowała dyrekcji i nauczycielom za wspólny trud nauki i wychowania. Dyrektor Szkoły p. Marek Chyl skierował do abiturientów ciepłe słowa na pożegnanie.
W dalszej części spotkania wychowawcy klas odczytali wpisy do ksiąg.

Absolwenci rocznika 2019, fot. M. Królikowska

Wpisy do Złotej Księgi Absolwentów (średnia ocen powyżej 5,00 i wzorowe zachowanie) otrzymały: M. Zapaśnik i E. Maścianica z klasy IV TE.

Wpisy do Księgi Osobowości Artystycznych i Społecznych: M. Zapaśnik, E. Maścianica, A. Mikołap, D. Dudek, M. Opolska, K. Motylewska, P. Plucińska klasy IV TE, J. Czerwonka i M. Nowak klasy IV THM.

Wpis do Księgi Mistrzów Sportu: P. Szczerbik kl. IV THM.

Najważniejsze wyróżnienie: „Staszic Rocznika 2019” otrzymała Małgorzata Zapaśnik z klasy IV TE (średnia ocen z czterech lat nauki 5,37, wzorowe zachowanie oraz wpis do dwóch ksiąg).

Na koniec spotkania w imieniu klas trzecich K. Karbanik pożegnała czwartoklasistów,
a uczniowie z kl. III TE wręczyli im pamiątkowe podarunki – kubki z logo szkoły.
W pracowniach odbyło się spotkanie z wychowawcami i rozdanie świadectw ukończenia szkoły.

M. K.