Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim,  ul. Orła Białego 5.  Telefon: 897672559,  e-mail: zszlwbiuro@wp.pl

mod_janalytics

02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

Dzień Otwarty ZSZ

25 maja 2018 r. gorąco przywitaliśmy naszych młodszych kolegów z Gimnazjów. Na początku wysłuchaliśmy szkolnego zespołu „In Our Power” pod kierownictwem pani Anny Bielewicz. Po występie głos zabrał dyrektor szkoły pan Marek Chyl. Następnie pani dyrektor Małgorzata Królikowska przedstawiła ofertę kształcenia w naszej placówce. Gimnazjaliści obejrzeli też pokaz stylizacji, przygotowany przez klasy fryzjerskie oraz wzięli udział w konkursie Kahoot „Wiedzy o Technikum i o Branżowej Szkole I stopnia”. Następnie nasi goście zostali podzieleni na 5 grup i udali się na warsztaty zawodoznawcze. Na szkolnym podwórku można było obejrzeć pokaz samoobrony, warsztaty tańca oraz spróbować swoich sił w jeździe samochodem na szkolnym symulatorze do nauki jazdy.

Dzień Otwarty w ZSZ, fot. archiwum szkoły

Po męczącym dniu można było posilić się przepysznymi kiełbaskami upieczonymi na grillu przez klasę hotelarską.

Mamy nadzieję, że Dzień Otwarty spodobał się naszym Gimnazjalistom i wkrótce zobaczymy ich w naszej szkole nie tylko jako gości, ale również jako nasze koleżanki i kolegów.

Samorząd Uczniowski

Share
Joomla templates by a4joomla. Copyright © Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim